Розробники з компанії Arkup створили плавучий будинок, оснащений за останнім словом техніки. Це дійсно досить великий будинок площею 400 м2. При цьому будинок і справді може плавати, розвиваючи швидкість до 13 км/ч. Як повідомляє New Atlas, у разі необхідності плавучий будинок може пришвартуватися, опустивши на дно палі.

Будинок виглядає в кращих традиціях журналів про сучасні хайтек-інтер'єри, немов пентхаус зняли з верхівки нью-йоркського хмарочоса і перенесли на воду. У плавучого житла великі панорамні вікна, в інтер'єрі тільки білі і сірі кольори і строгі прямі лінії. І все це не викликало б сильного подиву, якби не перебувало на воді, так і ще й могло по ній пересуватися на необмежені відстані. Площа будинку — нереальні для яхт середніх розмірів 400 квадратних метрів, його простір універсальний: господарі можуть змінювати його під вечірки, зустрічі, заняття спортом... Будинок обладнаний зв'язком 4G, супутниковим телебаченням, радіо і т. д.

Новий будинок-корабель не потребує пального. Переміщення і повороти забезпечують два електричних двигуна. Всю електроенергію будинок виробляє автономно, завдяки сонячним панелям, розміщеним на даху. Крім усього іншого в будинку діє система опріснення води. Дощова вода також йде в хід. Плавучому будинку не страшний навіть ураганний вітер. У силу всіх перерахованих характеристик будинок сміливо можна назвати ковчегом VIP-класу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про електрогенеруючий дах