Новий iPhone, який корпорація Apple офіційно представить у найближчі місяці, поступатиметься іншим флагманам у швидкості передавання інтернет-даних.

За інформацією Bloomberg, Apple не використовуватиме у наступній версії iPhone новітні модеми X16 LTE від Qualcomm, завдяки яким швидкість з'єднання може сягати 1 Гб на секунду.

Американська компанія, судячи зі всього, не хоче бути залежною від одного виробника. В iPhone 7 Apple використовувала компоненти і від Qualcomm, і від Intel.

Новий iPhone компанія Тіма Кука оснастить модемами саме Intel, але постачальник не встигне підготувати їх. З Qualcomm виробник "яблучних" пристроїв відмовився підписувати ексклюзивний договір.

Як повідомляв портал "Знай.ua", процесор від Apple, яким оснастили новий iPad Pro, побив рекорд продуктивності.

Популярні новини зараз
Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще