Новий iPhone, який корпорація Apple офіційно представить у найближчі місяці, поступатиметься іншим флагманам у швидкості передавання інтернет-даних.

За інформацією Bloomberg, Apple не використовуватиме у наступній версії iPhone новітні модеми X16 LTE від Qualcomm, завдяки яким швидкість з'єднання може сягати 1 Гб на секунду.

Американська компанія, судячи зі всього, не хоче бути залежною від одного виробника. В iPhone 7 Apple використовувала компоненти і від Qualcomm, і від Intel.

Новий iPhone компанія Тіма Кука оснастить модемами саме Intel, але постачальник не встигне підготувати їх. З Qualcomm виробник "яблучних" пристроїв відмовився підписувати ексклюзивний договір.

Як повідомляв портал "Знай.ua", процесор від Apple, яким оснастили новий iPad Pro, побив рекорд продуктивності.

Популярні новини зараз
В українців перевірять житло – прийдуть додому Пенсія зросте у кілька разів: трьом категоріям пенсіонерів підвищать виплати Ремонти звалять на плечі українців: як може змінитись вартість електроенергії ПриватБанк обтяжить додатковою комісією: за що будуть списувати по 200 грн
Показати ще