Два кораблі постійної військово-морської групи НАТО, які пришвартувалися в порту Одеси, відкриють для відвідування усім охочим.

Мова йде про турецький фрегат Yildirim та британський есмінець Duncan, який є одним із найновітніших кораблів із потужним радіолокаційним обладнанням.

Офіційно візит натівських суден називають "діловим". Британські та турецькі моряки проведуть тренінги і спільні навчання для українських військових під наглядом найкращих іноземних інструкторів.

Кораблі мають продемонструвати підтримку Альянсом України та здійснити чергові практичні кроки для поглиблення співпраці між військовими з різних країн.

Учасники місії наголошують, що в присутності в Чорному морі військових кораблів НАТО немає нічого надзвичайного.

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

Зокрема, йдеться про збереження спокою у регіоні. "Збільшення військової активності з боку Росії також є серйозною проблемою, серйозним викликом, який ми бачимо поблизу країн-членів НАТО. Зовнішні ризики є приводом для об'єднання", - наголосив командир другої постійної військово-морської групи НАТО Джеймс Морлі.

Як повідомляв "Знай.ua", відомий російський художник Сергій Йолкін зобразив скандал навколо поставок турбін німецького концерну Siemens в окупований Крим.