Цифрові засоби комунікації займають все більше місця в нашому житті. За допомогою таких сервісів ми вирішуємо робочі питання, домовляємося з подружжям про домашні покупки і призначаємо важливі зустрічі. Ми зав'язуємо все наше спілкування на ці канали зв'язку. Тому найменший технічний збій може кардинально змінити наші плани. Як повідомляють російські ЗМІ, вже другий збій за останній місяць стався в роботі популярного месенджера WhatsApp.

Ввечері 30 листопада стався збій в роботі популярного месенджера WhatsApp. Повідомлення про порушення у роботі програми надійшли з різних країн, зокрема, з Великобританії, Німеччини, Росії, Індії, Італії, Чилі, Румунії, Бразилії, Франції, США, Нідерландів, Аргентини та Ізраїлю.

Багато користувачів скаржаться на те, що не можуть відправляти і приймати повідомлення. Також неможливо залогуватися в WhatsApp на комп'ютері. Через близько 30 хвилин несправність у роботі програми була усунена. Це другий глобальний збій у роботі месенджера за останній місяць.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про спасіння від мігрантів

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще