Компанія Apple готова безкоштовно виправляти пошкоджені клавіатури на останніх MacBook і MacBook Pro.

Цікаво, що Apple пішла на такий крок через два роки і один судебній процес після перших повідомлень про проблеми, пише TechCrunch.

Представники Apple повідомили, що частина моделей MacBook і MacBook Pro схильна до таких неполадок з клавіатурою, як залипання клавіш, дублювання букв і символів або їх відсутність при натисканні.

Під програму заміни потрапляють всі ноутбуки, з дня придбання яких не пройшло більше чотирьох років. Зокрема, це 12-дюймові MacBook 2015 року, 2016 і 2017 модельного року, а також MacBook Pro 2016 і 2017 модельного року.

Цікаво, що поломка механічної клавіатури на ноутбуках Apple з механізмом "метелик" трапляється в два рази частіше, ніж на попередніх моделях. У травні 2018 року Apple навіть отримала груповий позов через проблеми з клавіатурою в нових ноутбуках.

Щоб почати процес безкоштовного ремонту, ноутбук необхідно принести в роздрібний магазин Apple, або авторизованому сервісному центру, або відправити поштою. Тобто, більшість українських користувачів MacBook і MacBook Pro зіткнуться з проблемами при спробі замінити клавіатуру.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Платіжки витягнуть останні копійки? В Україні прогнозують підвищення тарифів на деякі комунальні послуги Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Втім, в компанії уточнили, що готові виплатити компенсацію тим користувачам, які вже намагалися вирішити проблеми з клавіатурою за свої кошти.

Варто відзначити, що раніше відомий IT-журналіст Марк Гурман опублікував інформацію про початковому концепт iPhone X. Виявилося, що флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Тому, не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.

“Під час розробки iPhone X Apple планувала повністю відмовитися від провідної зарядки, відмовившись навіть від роз'єму для Lightning. Однак на той момент це було неможливо, оскільки бездротове рішення було досить повільним у порівнянні з традиційним. До того ж, включення в комплект поставки бездротового зарядного пристрою ще більше збільшило б вартість смартфона," - повідомив Гурман у своєму матеріалі для Bloomberg.

За чутками, Apple все ж планує поступово відмовитися від всіх роз'ємів і кнопок у майбутніх iPhone. Можливо, незабаром порт Lightning (або USB Type-C, якщо компанія перейде на нього) піде в минуле.

Сам Джоні Айв, головний дизайнер iPhone – раніше наголошував, що хоче бачити смартфон як "єдиний брусок скла".

Варто відзначити, що з моменту появи в 2007 році для заряджання і передачі даних в Apple iPhone і iPad використовувався власний оригінальний 30-контактний роз'єм. У 2012 році американський виробник перейшов на 8-контактний порт Lightning.

Нагадаємо, що численні витоку Google Pixel 3 вказують на те, що старша модель Pixel 3 XL отримає "брова", як у iPhone X. Чергове підтвердження надійшло від одного з виробників чохлів, який надав перші варіанти для пристрою, реліз якого запланований на осінь.

Привертає увагу ще й виріз для простого модуля камери, тобто Google наполягає на відсутності необхідності додаткового об'єктива для забезпечення високої якості знімків. Найімовірніше, Google покаже наворочену камеру, якій не потрібен ще один об'єктив. Сканер відбитку пальця теж залишиться на своєму місці, тобто ззаду. Зазначимо, молодша модель нібито залишиться в класичному стилі і отримає ті ж деталі дизайну (крім вирізу).

WWDC 2018 Keynote — Apple

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що завдяки новій функції Instagram стане популярнішим за YouTube.