Постійна поява нових моделей техніки розкриває нові можливості перед людством, але що робити зі старою технікою, яка не встигла зноситися фізично? Якщо просто утилізувати її, то людська праця пропаде марно, а забруднення навколишнього середовища, пов'язане з виробництвом електроніки нічим не буде виправдано. Корпорація Samsung показала рідкісний приклад свідомості опублікувавши технологію апсайклинга, в якій не тільки охороняється природа, але і створюється можливість розбагатіти, передає портал ITechua.

Південнокорейський гігант придумав незвичайний спосіб добувати біткойни — з допомогою колись флагманського смартфона Galaxy S5: фахівці взяли відразу 40 пристроїв, встановили на них спеціалізовану ОС, розмістили гаджети в спеціальній стійці і отримали повноцінну ферму для майнінгу. Розробники стверджують, що Galaxy S5 набагато ефективніше персонального комп'ютера з середніми характеристиками, а отже, смартфон цілком здатний впоратися з таким завданням, як майнінг біткойнів.

Майнінговая ферма на базі застарілих смартфонів не єдиний екологічний захід від Samsung. Крім ферми, корпорація представила також ноутбук на базі колишнього планшета, смартфон, перетворений в систему охорони будинку, а також пристрій по догляду за акваріумом і клімат-контролер, зроблений зі старого смартфона.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про створення ноутбука-конструктора

Популярні новини зараз

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще