Очікувана мільйонами фанатів компанії Valve гра Artifact в момент офіційного виходу буде поширюватися з повноцінною озвученням російською мовою. Шанувальники Dota 2 поза себе від радості.

Нова колекційна карткова гра під назвою Artifact, створена за мотивами комп'ютерної гри жанру Moba Dota 2, обзавелася власною сторінкою в сервісі цифрової дистрибуції Steam. На сторінці гри представники Valve відзначили, що крім офіційних субтитрів у грі також буде присутній і озвучення на трьох мовах: російською, китайською, а також англійською. Зазначимо, що розробкою проекту Artifact займається ігровий дизайнер Річард Гарфілд, який запам'ятався багатьом роботою над колекційної карткової грою Magic: The Gathering. Гра отримала величезний успіх.

Вийти Artifact повинна вже в кінці нинішнього року, а вона була анонсована ще в 2017 році. Крім комп'ютерів, на яких гра з'явиться в кінці 2018 року, роком пізніше гра також відвідає і мобільні платформи.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що китайська компанія Xiaomi випустила тізер, який демонструє можливості технології розпізнавання особи Face Unlock та розблокування Mi Mix 2S з її допомогою. Новинка повинна отримати підтримку штучного інтелекту, яка допоможе реалізувати технологію Face Unlock.