Фірма Aurora, що займається системами освітлення представила на ринок чергову новинку. Мова йде про музичний модуль, який можна підключити до вже існуючої системи освітлення. Як повідомляє Next Web, підключити музичний модуль можна або через 3,5-міліметровий роз'єм, або через вбудований мікрофон. Пристрій припускає різні схеми візуалізації. А при підключенні через мікрофон може перетворити гавкіт собаки у північне сяйво.

Модуль коштує $65, а якщо брати його з мінімальним набором світлодіодних трикутників, покупка обійдеться в $229. Він являє собою невеликий шматочок пластику, який прикріплюється до системи Aurora і синхронізує її з вашим плеєром за допомогою вбудованого мікрофону або 3,5-міліметрового роз'єму. Як тільки ви приєдналися, додаток Nanoleaf пропонує на вибір кілька барвистих музичних пресетів, кожен з яких відображає біти, як візуалайзер.

Модуль може взаємодіяти з більшістю голосових помічників. Програми візуалізації можуть бути завантажені у інших користувачів, або розроблені самостійно. У разі ж, якщо пристрій підключено через мікрофон, візуалізуватися буде не тільки музика, але й усі звуки вашого житла, наприклад, дитячий сміх або гавкіт собаки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про значення сміху

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще