Вчені вже давно довели, що комп'ютерні ігри не є однаково шкідливі. Вони можуть розвивати реакцію і стимулювати логіку. Корисні всього кілька жанрів ігор: стратегії; навчальні; рольові та логічні. Однак згубними вважаються ММО-ігри (Massively Multiplayer Online), в яких безпосереднім учасниками є не тільки ви, але й інші гравці, які знаходяться в ігровому світі.

Нагадаємо, що до такого жанру відносять культову гру World Of Warcraft. Пора дізнатися про хороших іграх, які будуть розвивати виключно особисті якості.

Існує чимало комп'ютерних ігор, створених спеціально для розвитку пам'яті, уваги, логіки та стратегічного мислення. В основному вони висвітлюють невелику тему, але подають його в цікавій інтерактивній формі.

Portal — популярна головоломка, де учасник є основним персонажем. Головна героїня (дівчина Челл) проходить численні випробування в містичній лабораторії. Геймплеєм гри є вирішення найрізноманітніших завдань.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

SimCity — економічна стратегія, в якій ви виконуєте роль мера. Завдання гри — створити зручний мегаполіс зі щасливими мешканцями. Гравець починає з створення інфраструктури і рухається далі за планом. Тут важливо мислити далекоглядно і розраховувати фінанси.

Quantum Conundrum — ще одна потужна головоломка, над якою мозок дійсно почне напружуватися. Сюжет тут цікавий: підліток приїхав до свого дядька в дивний будинок з усілякою механікою. Його дядько в результаті невдалого експерименту виявився замкнутим в одному з віддалених кімнат. Щоб дістатися туди, хлопцеві доведеться пройти ряд непередбачуваних перешкод і пасток.

Еуе-scan — проста гра, знайома нам з дитинства. Вона відмінно тренує пам'ять і уважність. На кілька секунд на екрані з'являється табло з числами, потім воно змінюється. Ваше завдання — знайти відмінності. За правильні відповіді нараховуються бали.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розробники анонсували доповнення до World of Warcraft.