Людство вже не перший рік намагається вирішити проблему раку. На боротьбу зі смертоносними пухлинами направляють гори медикаментів і навіть радіацію. Але можливо, засіб від раку вже закладено в наш організм самою природою. Дослідники з Північно-Західного університету (США) вважають, що деякі молекули РНК штовхають ракові клітини до самогубства, передає EurekAlert.

Пітер Маркус і його колеги виявили ланцюжок в геномі людини, який запускає те, що вони вважають давнім механізмом знищення раку в клітинах. "Ми думаємо, що так багатоклітинні організми знищували рак до розвитку адаптивної імунної системи, тобто близько 500 мільйонів років тому, — каже він. — Це може бути безпечний спосіб виведення з ладу, який змушує чужорідні клітини здійснювати самогубство. Ми вважаємо, що він активний в кожній клітині, що захищає нас від раку".

Історія багатоклітинних організмів на нашій планеті почалася близько двох мільярдів років тому. Скоріш за все, вже тоді природою були створені механізми, що дозволяють боротися з раком. В іншому випадку, життя на Землі досить швидко б припинилося б. Лабораторні дослідження на мишах підтвердили припущення вчених. Молекули-вбивці зупинили ріст ракових клітин в організмі гризунів.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав, які сексуальні втіхи можуть призвести до раку

Популярні новини зараз

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще