Вчені з BEAMS довели існування НЛО в Англії. Нова знахідка дослідників збентежила не тільки журналістів, але і експертів в області паранормальних явищ.

Відкриття на південному заході Англії в графстві Корнуолл змусило навіть найзапекліших скептиків визнати існування НЛО, принаймні його поява на території Великобританії.

Заяви про наявні докази інопланетного життя викликали в суспільстві чималий резонанс. Особливо одночасно занепокоїлися і зраділи дослідники інопланетного життя Англії. Свідки то і справа ділилися своїми спостереженнями про незвичайні літальні об'єкти від Лонсестон до Ньюлина.

Всіх дослідників НЛО Англії об'єднує суспільство BEAMS, яке займається вивченням паранормальних явищ на території Британії. Директор цього товариства Хіларі Портер розповів про результати їх досліджень. З'ясувалося, що товариство проводило масштабні спостереження і дослідження за інопланетними кораблями в 2017 році.

Популярні новини зараз

Біль, температура і слабкість: доктор Комаровський розповів, як уберегти дітей від теплового удару

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Уважно вивчивши всі наявні у них матеріали, організація зазначила, що у них з'явилося два незаперечні докази існування НЛО і їх візитів на територію Англії. У Марасионі свідок незвичайного явища розповідає, що бачив величезні відблиски червоного кольору в небі, які дуже швидко зникали, коли до них прагнули наблизитися.

Інші мерехтящі вогні були помічені в Корнуоле над річкою Мегависи. Незважаючи на досить велику доказову базу існування інопланетян, дослідники НЛО просять любителів завжди тримати при собі хорошу камеру про всякий випадок.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", знайдені фотопідтвердження того, що прибульці знову були на Землі і залишили свої сліди.