На сьогоднішній день роботи вже отримують громадянство, планують заводити дітей, а в деяких країнах ще й отримали спеціальні права. Крім адміністративних та виробничих функцій роботи пробують писати художні книги і складати різдвяні пісні. Вони перемогли людей у всіх видах інтелектуальних ігор, включаючи ті, які побудовані на кооперації і пошуку компромісів. Тепер, як повідомляє сайт Аргументи і Факти, робот стане ведучою японського телебачення.

Знаменитий японський робот Еріка спробує себе у ролі ведучої новин на місцевому телеканалі. Як очікується, нову посаду Еріка отримає в квітні поточного року. Про це розповів творець Еріки, доктор Хіроші Ішигуро з Університету Осаки. На сьогодні Еріка оснащена просунутою системою синтезу штучної мови. Крім того, робот здатна природно реагувати на поставлені запитання.

Завдяки 14 інфрачервоним датчикам і вбудованої технології розпізнавання осіб, Еріка ідентифікує джерело звуку і визначає автора репліки. Доктор Ішигуро переконаний, що його творіння буде добре сприйматися публікою, оскільки Еріка не тільки красива, але ще і дуже природня, уважна, добре взаємодіє з людьми і "має душу". "В Японії ми не виділяємо людей серед інших створінь. Ми вважаємо, що у всіх є душа. Тому ми віримо, що Еріка також володіє душею", — додав він.

Раніше портал "Знай.ua" пвідомляв про небезпеки автономної зброї

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще