Власник британського розкішного виробника телефонів Vertu не зміг врятувати компанію від банкрутства, запропонувавши виплатити кредиторам всього 1,9 мільйона фунтів стерлінгів (2,4 мільйона доларів) від боргу у розмірі 128 мільйонів доларів. Результат цього виробнича операція Vertu UK буде закрита, що призведе до втрати близько 200 робочих місць.

Бізнесмен Мурат Хакан Узан купив компанію у березні. Власник компанії був відомим бізнесменом у своїй рідній Туреччині, в даний час живе в Парижі і збереже право власності на бренд Vertu, технологію і ліцензію на бренд. Проте знайомий Узана каже, що бізнесмен має намір воскресити компанію в майбутньому.

Але навіть якщо бренд Vertu може бути врятований, малоймовірно, що аспекти, які зробили унікальним виробник телефонів, повернуться. У британській операції компанії перебували команди кваліфікованих робітників, які збирали телефони Vertu, використовуючи матеріали, такі як страусина шкіра, дорогоцінні метали та коштовності. Отримані телефони були технологічно застарілими (вони використовували стару версію Android з використанням процесорів минулого року), але унікально екстравагантним, а деякі телефони коштували понад 30 000 доларів. Vertu також дозволяє клієнтам розмовляти з особами, відповідальними за виготовлення свого телефону, і пропонувати послуги консьєржа 24/7 в рамках ціни на телефон.

Vertu почала своє життя в 1998 році і спочатку була частиною фінського телефонного гіганта Nokia. Бренд був проданий у 2012 році приватної акціонерної компанії EQT, а потім в 2015 році китайської компанії Godin Holdings. Купівля Хазаном здійснилася в 2016 році.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, у скільки обійдеться HyperLoop в Україні.

Популярні новини зараз

Скандальний бізнесмен привів на весілля шість вагітних від нього подружок: "Ласкаво просимо в гарем"

У Тернополі випав перший сніг, колір настрою - білий

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Показати ще