У Windows 10 в передбаченому на менеджері паролів Keeper знайшли критичну уразливість, яка дозволить викрадати дані користувачів.

Про це сказав фахівець Google Тевіс Орманді. Фірмовий плагін для браузера містить помилку, яка дозволяє будь-якому сайту викрадати збережені в Keeper паролі. При цьому він уточнив, що зіткнувся з нею лише в тестовому варіанті системи.

Але під час обговорення на Reddit користувачі повідомили про наявність уразливості і в релізной версії.

"Ми знаємо про наявну уразливості в цьому сторонньому додатку, і розробники вже випустили оновлення для захисту користувачів", - заявили представники Microsoft виданню Ars Technica.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Разом з тим в компанії не змогли відповісти на питання, чи проходять сторонні додатки, які встановлені в системі, таку ж сувору перевірку, як власний софт Microsoft.

Нагадаємо, що на початку грудня працівники компанії enSilo створили необнаружіваемий вірус для Windows. З його допомогою також можна було красти паролі.

Огляд Windows 10

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що користувачів Facebook 15 грудня атакував новий небезпечний вірус. Він поширюється через особисті повідомлення. Небезпечна програма захована в архівному файлі, який і розсилають в соцмережі.