Як очікується, у другому кварталі 2018 року розпочнеться тестове виробництво наступного покоління смартфонів Apple. Apple вчиться на своїх помилках, і спробує уникнути повторення невдачі, викликаної браком комплектуючих для iPhone X.

Судячи з усього, корпорація готує анонс трьох новинок, серед яких один отримає LCD-дисплей розміром 6,1 дюйма. Що стосується решти, вони будуть оснащені екраном OLED: розмір складе 5,85 і 6,45 дюйма.

Відзначається, що компанія Apple вирішила зробити технологію 3D-розпізнавання стандартною для всіх моделей iPhone 2018 року і може не встигнути впоратися з високим рівнем відбракування 3D-модулів. Зазначимо, що замовлення на компоненти для нової серії iPhone в 2018 році поки не збільшилися.

Хто займеться складанням нових iPhone, джерела не уточнили. Швидше за все, основну частину замовлення отримає Foxconn, який вже багато років співпрацює з Apple. Крім нього до виробництва нових моделей iPhone Apple підключить іншу тайванську компанію Pegatron, яка усуне майбутній дефіцит на деталі нових смартфонів.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Apple вперше зайнялася виробництвом дисплеїв для своїх пристроїв на фабриці поблизу своєї штаб-квартири в Каліфорнії. Технологічний гігант вкладає значні кошти в розробку екранів наступного покоління MicroLED. Невелика кількість екранів для тестування вже зроблено.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що у другій половині минулого року американська корпорація Google оголосила про своє рішення почати боротися з недобросовісною рекламою в мережі Інтернет. Відомо, що в недавно випущений Google Chrome версії 64 була додана функція, яка автоматично блокує відтворення відеороликів на веб-сайтах.