Нове дослідження канадських учених вивчило серцебиття глядачів хокея. Автори дослідження виміряли пульс двадцяти здорових канадців у віці 46, половина з яких дивилася хокейний матч на стадіоні, а друга - по телевізору. Завдяки технології ЕКГ, за їх пульсом безперервно спостерігали протягом доби, а до самого матчу випробовувані заповнили анкету про стан здоров'я.

Під час гри пульс глядачів значно прискорився. У тих, хто дивився телевізор вдома, максимальна частота серцебиття перевищила пульс у спокійному стані на 75%, у глядачів на стадіоні - на 110%. Подібні показники порівнянні з інтенсивним тренуванням. Пульс прискорювався навіть при будь-якій ризикованій ситуації в грі.

За словами вчених, така напруга серця небезпечно не тільки для глядачів з серцево-судинними захворюваннями, але і для тих, хто знаходиться в групі ризику розвитку хвороб. Медики вважають, що глядачів необхідно інструктувати про симптоми захворювань під час перегляду матчу.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч попід ручку з Григорієм Решетником втекла від фіналістів "Холостячки": "Найжаданіша мить"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що незручності покупок звели до нуля.