Викиньте його негайно! Популярний ґаджет виявився небезпечним для дітей

поділитись
Пристрій виявився вельми не безневинним

Підростаюче покоління все частіше користується новими гаджетами, але вони можуть бути зовсім небезпечними для них. У Німеччині вирішили заборонити дітям користуватися "розумним" годинником.

Про це повідомив Deutsche Welle. Заборона ввело Федеральне мережеве агентство Німеччини. Відомство порадило батькам викинути або смарт-годинник, щоб не порушувати законодавство країни.

Причиною для заборони "розумних" годин стала функція, яка дозволяє слухати все, що відбувається у користувача. Експерти сприйняли таку технологію, як стеження. А це суперечить законам Німеччини.

За словами представників Федерального мережевого агентства, батьки часто використовували "голосовий моніторинг", щоб слухати, що відбувається на заняттях в школі. Але про це абсолютно не підозрювали ні вчителі, ні самі учні. Такий батьківський контроль суперечить законодавству.

Відомо, що за допомогою спеціальної програми телефону можна включити мікрофон на смарт-годинах. Тому саме такі пристрої підпадають під заборону.

Як працюють "розумні" годинники та навіщо вони потрібні

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, стартап з Сан-Франциско під назвою LunaR стверджує, що розробив унікальні "розумний" годинник, в основі якого закладена відсутність постійної підзарядки. За словами розробників, годинник здатні заряджатися від сонячної енергії.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Смартфон вразив фанатів непоганим функціоналом
0
0
12:15 20.06.2018
Смартфон відмовиться від непотрібних функцій
0
0
11:49 20.06.2018
Компанія дивує не тільки своїми гаджетами
0
0
11:41 20.06.2018
Гаджет отримав кілька приємних оновлень
0
0
10:33 20.06.2018
Гра виявилася дуже яскравою
0
0
16:29 19.06.2018