Модель робота-кухаря в даний час створюють вчені США спільно з японською компанією Sony.

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Створення роботів, які зможуть готувати кулінарні страви, повним ходом йде в школі комп'ютерних наук при Університеті Карнегі-Меллона (Піттсбург).

Частину робіт по виробництву складної моделi робототехніки взяли на себе фахівці Університету Sony. Фінансове забезпечення всієї розробки взяла на себе японська корпорація. Тестувати робота-кухаря будуть в країні висхідного сонця.

За повідомленням розробників робот-кухар зможе виконувати дії з підготовки продуктів, так і з приготування повноцінних страв. Співробітники Sony розповіли, що в майбутньому можливості такого робота можна розширювати. Оскільки процес приготування страв включає роботу з дрібними предметами, нова модель буде затребувана медицині і в будівельній галузі.

Чудеса сучасної робототехніки - відео:

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" створений співробітником Google робот може незабаром стати мером японського міста. Ця подія сталася в Японії в населеному пункті Тама - робота зареєстрували кандидатом на посаду мера.

У передвиборній програмі роботизованого кандидата значиться забезпечення справедливості, постійний зворотний зв'язок з виборцями, розгляд їх петицій. Агітаційна робота команда вже приступила до своєї роботи.