Сьогодні діодне освітлення застосовується досить широко. Але хто б міг подумати, що діоди можуть бути використані в стоматології? Групі дослідників з університету KAUST в Саудівській Аравії вдалося розробити розумні брекети. Новий пристрій, як повідомляє EurekAlert оснащений нетоксичним батарейками, а також діодами, чиє непомітне світіння буде сприяти вирівнюванню прикусу пацієнта.

Фототерапія підвищує регенерацію кісток і скорочує час і вартість корекції положення зубів, тому вченим прийшла в голову думка вставити в брекети гнучкі світлодіоди. "Однак, після інцидентів з акумуляторами Samsung Galaxy Note 7, ми зрозуміли, що традиційні батареї в їх нинішній формі і конструкції не відповідають нашим потребам", — говорить Муххаммад Хуссейн, керівник дослідження.

Для підживлення пристрої застосовуються гнучкі літій-іонні батареї, вкриті біосумісним полімером. Крім того в батареях немає підкладки. Надійна ізоляція запобігає протікання електроліту в ротову порожнину. На сьогоднішній день пристрій вже пройшов лабораторні і готується до клінічних випробувань.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про масштабний сонячний проект Індії

Популярні новини зараз

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Показати ще