У березні цього року компанія Samsung Electronics представила нову лінійку телевізорів QLED TV 2018. Презентація відбулася в рамках виставки First Look у Нью-Йорку. Понад 800 чоловік змогли оцінити нові та покращені функції лінійки.

Презентацію провів президент напряму дисплеїв Samsung Electronics Йонгхі Хан (Jong-hee Han). «Ми змінюємо уявлення про телевізори за допомогою нової лінійки 2018 року випуску. Пристрої QLED TV створені для повного занурення в події і отримання справжнього задоволення від перегляду для користувачів у всьому світі. Телевізори легко налаштувати, при цьому вони дарують найкращі враження від знайомства з контентом», — зазначив Йонгхі Хан.

Під час презентації представники компанії Samsung Electronics повідомили про майбутню співпрацю з Xbox і The New York Times. Користувач отримає не просто телевізор, а дещо нове та більш функціональне. Створена навколо телевізора унікальна екосистема включає ігровий контент та більш широкі можливості медіа.

Марк Томпсон (Mark Thompson), президент та головний виконавчий директор The New York Times Company зазначив, що новий режим Ambient Mode в QLED TV дозволить вивести споживання медіа-контенту на новий рівень. Режим Ambient Mode перетворює вимкнений телевізор на функціональний екран з можливістю розміщення на ньому зображень та фото, а також фонової музики. Одна з ключових його особливостей заключається в тому, що телевізор може зливатися зі стіною. Для цього можна зробити фото стіни за допомогою додатку Smart Things для смартфонів, яке пристрій використовує для «маскування», а саме адаптації до дизайну та кольору стіни. Тепер чорний екран не буде вибиватися з концепції всього інтер’єру.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Показати ще

Нові функції QLED TV спрощують доступ до контенту та дозволяють користувачам витрачати більше часу на речі, які дійсно подобаються. Оновилися й габарити: на виставці компанія представила пристрої з екранами діагоналлю від 65 дюймів і більше. Відвідувачі виставки також відзначили неймовірну якість зображення телевізорів нової лінійки: краща передача кольорів та контрастність зберегли свої характеристики в різних умовах експлуатації, в тому числі під час перегляду спортивних матчів, фільмів, ігор.

Ще одна цікава особливість лінійки QLED TV 2018 — новий єдиний кабель One Invisible Connection, який можна назвати революційним в індустрії. Він поєднав в собі кабель живлення та кабель передачі даних, тобто, замість двох кабелів тепер буде один. Новий кабель дозволяє розміщувати телевізор у будь-якому місці без зайвих дротів на підлозі та стінах. Чудове функціональне рішення задля краси та дизайну.

Гості виставки могли протестувати новий додаток SmartThings, який дозволяє швидко налаштувати платформу Samsung Smart TV 2018 за допомогою смартфона. Тепер користувач може керувати телевізором безпосередньо з мобільного пристрою, передавати з нього дані та ТВ та взаємодіяти з іншими «розумними» пристроями в цифровій екосистемі Samsung.

В Україні нова лінійка QLED TV 2018 з’явиться у травні цього року.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися за посиланням:

http://www.samsung.com/ua/tvs/qled-tv/highlights/