Видання Gamasutra повідомило, що, за словами співробітників Wargaming Seattle, в офісі студії відбулося позапланове зібрання. На ньому глава Wargaming Віктор Кислий оголосив, що студія закривається. Без роботи залишаються близько ста п'ятдесяти чоловік.

Відділення Wargaming в Сіетлі було створено в 2013 році, після того як компанія купила студію Кріса Тейлора Gas Powered Games. Студія була відома ігор Dungeon Siege і Supreme Commander. Але після того, як проект Тейлора Wildman провалився на Kickstarter, вона під новою назвою Wargaming Seattle почала роботу над умовно-безкоштовною ММО.

Втім, обіцяна гра так і не вийшла, а сам Тейлор залишив компанію в 2016 році.

Популярні новини зараз

Українцям показали шикарний особняк Софії Ротару: хвойний ліс і Range Rover на ділянці

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Показати ще

Офіційного підтвердження закриття студії поки що немає. Але інші розробники вже почали збирати пропозиції працевлаштування для своїх звільнених колег.

Нагадаємо, що Instagram додає можливість відключити людей від появи у вашій стрічці новин. Оновлення програми дасть можливість видаляти чиїсь пости, або як їх фото в їх історії. Ви як і раніше зможете переглядати профіль "приглушеного" людини; ви можете скасувати приховування постів в будь-який час непомітно для самого власника аккаунта.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія LG презентувала в Лос-Анджелесі перший у світі гнучкий 2-метровий OLED-дисплей. Демонстрація новинки відбулася в рамках конференції, заявляє 9to5Google.

Відомо, що панель отримала дозвіл Ultra HD (UHD) 3840 × 2160 з прозорістю 40 відсотків. Головним нововведенням є гнучкість конструкції - вона може бути згорнута до "трубки" товщиною 88 мм

Пристрій розрахований як для застосування в зовнішній рекламі, так і в будинках, де воно може зливатися з навколишнім середовищем.

Однак поява панелі на ринку поки не очікується. Також не озвучуються і приблизні терміни. Швидше за все, технологія буде продаватися конкурентам, і вже тоді вони з'являться на ринку для простый покупців.