Месенджер WhatsApp представляє з себе найбільш популярний засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером. Всі ці люди через нього спілкуються один з одним, а деякі з недавніх пір навіть отримують новини за рахунок каналів, як і в інших сучасних додатках для спілкування.

Втім, даний сервіс поступово спіткає неприємна доля, яка полягає в появі реклами і відключенні шифрування, в результаті чого вся переписка користувачів зможе бути прочитана співробітниками силових відомств, включаючи поліцію.

Зовсім недавно представники месенджера заявили, що відтепер резервні копії листування і всіх збережених у ній даних будуть зберігатися на хмарному сховищі Google Drive, але, як виявилося, нічого хорошого в цьому немає. При шифруванні повідомлення віддалялися, або ж зберігалися на пристрої в якості кеша у відправника і одержувача смс.

Якщо раніше бекапи шифрувалися, тобто їх було неможливо прочитати без спеціальних ключів, то зараз цього не відбувається, що виявили західні журналісти. Раніше ентузіасти припустили, що в роботі месенджера був збій, і функція шифрування була просто недоступною.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Від Тіни Кароль до Скрябіна: львів'янам назвали зірок, які влаштують шоу на День Незалежності

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Повідомляється, що WhatsApp дійсно відключив шифрування листування, таку інформацію повідомив офіційний представник месенджера. Всі дані, які передаються в хмару Google Drive, не підлягають наскрізного шифруванню.

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.