Представники месенджера WhatsApp, який належить Facebook, повідомили, що їхня щоденна аудиторія сягнула 1 млрд користувачів.

Про це повідомила прес-служба месенджера.

Зазначимо, що кількість людей на Землі, за останніми даними, сягає 7,5 млрд. Таким чином, щодня кожен сьомий мешканець планети користується WhatsApp. Цікаво, що минулого року мільярдна аудиторія була місячним показником сервіса.

У компанії також додали, що щодня користувачі WhatsApp обмінюються 55 млрд повідомлень, 4,5 млрд зображень і 1 млрд відеороликів.

Популярні новини зараз
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Показати ще

Facebook придбав WhatsApp у жовтні 2014 року за 19 млрд доларів. Сьогодні месенджер доступний на 60 мовах світу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", новий антивірус від Google виявив близько 20 заражених програм у Play Market у перші дні роботи.