Windows отримала нове оновлення, що включає в себе деякі необхідні функції для вбудованого помічника Cortana, дозволяючи використовувати голосові команди, щоб зробити набагато більше, ніж просто пошук інформації або отримання прогнозу.

Користувачі Windows зможуть командувати Cortana для блокування комп'ютера, виходу з системи або навіть повного відключення пристрою.

Але найцікавіше з усіх доповнень, Windows 10 тепер буде прекрасно працювати з телефонами Android, що дозволить відобразити відкриту веб-сторінку зі свого смартфона на ПК. Це зручна функція, яка імітує функцію Handoff між пристроями iOS і комп'ютерами Mac.

Оновлення Creators усуває обов'язкові логіни при певних обставинах.

Популярні новини зараз
На фронт доходять одиниці: у ЗСУ розповіли, куди зникає більшість мобілізованих Школярів збентежив новий підручник: що не так з викладанням Бойові дії можуть зупинитися вже цього року - експерт натякнув на несподіваний сценарій Ці банкноти більше не друкують: НБУ припинив виготовлення гривні деяких номіналів
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американці оцінили Lanos.