В інтернеті виявлено новий вид вірусу, який потрапляє на комп'ютери користувачів через електронну пошту.

Як повідомляється в компанії Trustwave SpiderLabs, файл Word може завдати шкоди комп'ютеру. Подібний метод практикується зловмисниками досить давно, однак ключовою особливістю вірусу стало повна відсутність макросів, чого раніше не зустрічалося. Раніше при відкритті заражених вкладень користувачі бачили попередження або спливаючі вікна. У випадку з новим вірусом такого не відбувається. За допомогою вірусу зловмисники можуть "викрадати" облікові дані з електронної пошти жертви, FTP і браузерів.

Експерти Trustwave заявили, що вірус використовує комбінацію методів, які починаються з вкладення формату .DOCX. Жертви отримують по електронній пошті різні листи, пов'язані з фінансами. Всі виявлені фахівцями e-mail включали вкладення з ім'ям "receipt.docx".

Фахівці відзначили надзвичайно велика кількість етапів і сценаріїв, які використовуються цим вірусом. Крім того, файли DOCX, RTF і HTA рідко блокуються поштовими або мережевими шлюзами, на відміну від більш очевидних, таких як VBS, JScript або WSF. Тому вони закликають користувачів комп'ютерів не відкривати файли, отримані від невідомих відправників.

Популярні новини зараз

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Показати ще

Вірус в Word

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Америці "мисливці за НЛО" повідомили, що вирахували незвичайну активність прибульців в інтернете.По словами уфологів, інопланетяни можуть посилати людям повідомлення через електронну пошту.