Xiaomi випустила нову версію Mi Band 3 – Explorer Edition з напівпрозорим гумовим ремінцем.

Як повідомляє prostotech.com, фото новинки вже з’явились у китайській соцмережі Weibo.

Детальної інформації про Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition наразі немає. Поки невідомо, чи отримає новий ґаджет розширені специфікації, чи ж зміниться лише зовнішній вигляд.

На фото видно, ззовні модуль з сенсорним дисплеєм OLED виглядає так само, як і звичайна версія, тож не виключено, що єдиною зміною буде наявність прозорого ремінця. Звичайний Mi Band 3 зараз доступний з трьома варіантами ремінців, такими як чорний, помаранчевий і синій.

Знай.ua нагадує, що популярний яблучний смартфон iPhone Нацбюро економічних досліджень США назвало - найпопулярнішою ознакою високого доходу.

Відомо, що в рамках дослідження експерти проаналізували різні групи населення, які відрізнялися за політичними поглядами, рівнем освіти та іншими показниками. Про це пишуть американські профільні видання.

Виявилося, що з імовірністю до 69,1 відсотка дохід власників iPhone можна було назвати високим. Крім того, планшет iPad також часто служив підтвердженням хорошого стану фінансів (66,9 відсотка).

Також нагадуємо, фахівці експертної компанії Blancco встановили найбільш проблемні смартфони 2018 року. Згідно з даними дослідження, найбільше збоїв спостерігалося у смартфонів Samsung. Про це пише GSMArena.

Показник відмов у смартфонів Samsung склав 27,4% серед усіх виробників. Слідом за південнокорейським виробником йде Xiaomi з 14,2% проблемних пристроїв, потім Motorola з 9,6%.

При цьому запуск електронної сигарети Juul Labs планують почати з незвичайної рідини для вейпинга, яка містить на 40 відсотків менше нікотину.

Запатентована система Juul Labs використовують нікотин, як це роблять сигарети сигарету. а рідини для вейпа JuulPods містять сполуки, звані солями нікотину, які також містяться в тютюні сигарет.