Xiaomi показав девайс для вашого рота

поділитись
Ціна становить 1 399 гривень

Xiaomi показала електричну зубну щітку MiJia sound wave electric.

 

Вона зовні нагадує Soocare X3, але істотно відрізняється від неї. Відомо, що новинка покликана зайняти середня ланка між класичними зубними щітками і просунутої Soocare. MiJia sound wave electric має тільки одну фізичну кнопку керування для включення/виключення, а також перемикання режимів чищення. Крім цього, новинка обзаведеться набором контрольних світлодіодів.

 

 

Нижня частина електричної зубної щітки оснащена гумовим кільцем для поліпшення зчеплення з поверхнею.

 

Насадка зубної щітки знімна. Частота рухів щетинок становить 31 000 разів на хвилину, що є досить високим показником. Щільність цих щетинок досить висока, щоб забезпечити якісну чистку зубів.

 

 

Заряджається MiJia sound wave electric від зарядної станції. Сама станція оснащена USB-кабелем, що має дозволити їй працювати, наприклад, від павербанка.

Зубна щітка оснащена вбудованим акумулятором ємністю 700 маг, заряду якого вистачає до 18 днів автономної роботи, в залежності від інтенсивності використання.

 

 

Крім цього, MiJia sound wave electric здатна синхронізуватися зі смартфоном за допомогою спеціального мобільного додатку. Ціна становить 1 399 гривень.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung Electronics відмовилася знижувати ціну на OLED-матриці для iPhone X наступного покоління, незважаючи на готовність Apple знайти іншого постачальника.

 

 

Про це повідомляє південнокорейський ресурс ETNews з посиланням на джерела, близькі до планів виробника. За даними видання, жоден з потенційних партнерів Apple, зайнятих виробництвом дисплейних матриць, виявилося не під силу забезпечити компанію достатнім обсягом комплектуючих.

 

Отримавши відмови від LG і Japan Display, в Купертіно були змушені знову піти на контакт з Samsung.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
смартфон, телефон, флагман
Apple случано показала нові смартфони
0
0
12:24 19.04.2018
Частина творіння Маск потрапила на залюднений острів
0
0
11:41 19.04.2018
Ці фішки врятують в непередбачених ситуаціях
1
0
20:52 18.04.2018
Черговий обхід блокування безглуздої
0
0
18:15 18.04.2018
Варто позбуватися мотлоху в телефоні
0
0
18:08 18.04.2018