У травні Xiaomi вразила мережа своїм майбутнім "прозорим" смартфоном Mi 8 Explorer Edition, яка, за заявою компанії, продемонстрував стильні елементи внутрішніх компонентів телефону, на відміну від будь-якого прозорого або напівпрозорого гаджета. Іншими словами, смартфон оснащували прозорою задньою панеллю, яка зробила компоненти смартфона видимими. Була тільки одна проблема: з'явилися повідомлення про те, що відкрита монтажна плата не була реальною, і це всього лише 3D-ефект малюнка.

Чэнминг Альперт - користувач Twitter, який вперше поставив під сумнів претензії Xiaomi, опублікував фотографії передбачуваних внутрішніх частин, які виглядають не дуже красиво, доводячи, що це всього лише малюнок на задній панелі.

Однак компанія дала коментар цим повідомленнями. Вони заявляють, що “прозора задня частина на Mi 8 Explorer Edition дійсно зроблена з прозорого скла, і на ній немає наклейки з зображенням. Частини, які ви бачите на задній верхній половині, є частинами реальної материнської плати".

Нагадаємо, що не так давно у Великобританії дослідники провели опитування, яке показало серйозні проблеми з Windows, і виявив головний недолік даної операційної системи. Як з'ясувалося, великі update 10 нерідко призводять до системних збоїв, повільної роботи і зависань, а то і зовсім відмовою завантаження операційної системи, що вдається виправити тільки повного перевстановлення "з нуля" разом з втратою всіх даних.

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, в базі даних популярного бенчмарка GeekBench з'явилися тести неанонсированного смартфона Meizu 16, про який ходять чутки в мережі протягом декількох тижнів. Апарат здався під модельним номером alps m1882. В одноядерному тесті апарат набрав 2289 балів, багатоядерний — 8865 балів.

Також портал Знай.uа писав, що не так давно на форумах з'явилися масові скарги власників OnePlus 6 з приводу сумнівної міцності задній панелі смартфонів. Однак, на дні з'явилася ще одна проблема, про яку заявила навіть сама компанія.