Як дві краплі: китайці навчилися робити iPhone X, без антени

поділитись
Неуважний покупець не відрізнить такі смартфони від оригіналу

Хитрі китайські винахідники змінили тактику копіювання популярних смартфонів і вирішили робити "від душі". З'явилася копія iPhone X, яку дуже важко відрізнити від оригіналу.

Можна згадати, що раніше китайці робили грубий брак, додавали у "китайський iPhone" три SIM-карти, антену і зовсім не думали про якість, сподіваючись, що неуважний покупець не відрізнить такі вироби від оригіналу. Про це пише видання Motherboard.

Однак з початку літа на прилавках магазинів з'являються недорогі моделі iPhone X настільки якісні, що відрізнити їх від справжніх виявилося не просто.

Найдивовижнішою стороною дешевого iPhone X виявився досить якісно відтворений інтерфейс, який на перший погляд виглядає ніби справжня iOS: робочий стіл, якісно перемальовані іконки, плавність роботи самої операційної системи і навіть робоча функція FaceID, реалізована програмним методом.

Підробку відразу видала наявність магазину додатків Google Play від Android, замість Apple App Store.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Apple нещодавно представила вдосконалені MacBook Pro, які обладнали процесорами i9. На сьогоднішній день вони вважаються найпотужнішими ноутбуками компанії. Однак ті, що купили нові MacBook користувачі виявили, що macOS уповільнює їх процесори під час продуктивних завдань. Все це відбувається через систему безпеки, яка уникає перегріву.

Також Знай.uа писав, останній, який залишився, співзасновник цифрового помічника Apple Siri, Том Грубер покинув компанію. Замість нього, колишній глава AI від Google Джон Джаннандреа візьме на себе нову роль "начальника машинного навчання і стратегії ШІ" Apple і буде керувати розробкою Siri.

Як повідомляв портал Знай.uа Марк Цукерберг заявив, що Facebook почав усувати дезінформацію, яка сприяє насильству. "Існують певні форми дезінформації, які сприяли фізичному збитку, і ми вносимо зміни в політику, які дозволять нам прибрати цей тип вмісту", - йдеться в заяві компанії. "Ми почнемо реалізацію політики у найближчі місяці".

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
смартфон, підробка, Китай
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Найчастіше соціальна платформа давала збої в країнах Євросоюзу, Таїланді, Катарі, США і Росії
0
0
22:34 17.08.2018
Підліток похвалився успішною атакою на Apple своїм друзям в WhatsApp
0
0
20:49 17.08.2018
Нові процесори знову піддаються злому
0
0
17:00 17.08.2018
Компаиня розповіла, навіщо це робилося
0
0
16:31 17.08.2018
Над створенням програми працювали вчені
0
0
16:19 17.08.2018