Напевно у кожного з нас фото з телефону магічним чином віддалялися, або накопичувачі пам'яті просто ламалися. У деяких випадках файли пропадають самі - наприклад, при скидання до заводських налаштувань пристрою, або із-за помилок у програмах і операційній системі або від шкідливої активності вірусів.

Проте вихід є. Навіть при видаленні файлів залишаються дані, з допомогою яких фото можна воскресити - для цього потрібна безкоштовна утиліта EaseUS MobiSaver і доступ до комп'ютера на базі Windows.

Інструкція з відновлення файлів:

Скачайте та встановіть на комп'ютер EaseUS MobiSaver. Запустіть цю програму.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Активуйте на пристрої налагодження через USB в режимі розробника. Для цього перейдіть в "Налаштування" > "Система" > "Про телефоні" і натисніть на "Номер збірки" до тих пір, поки система не вимагає пароль для доступу до режиму розробника. Ця хитра уловка допомагає уникнути запуску режиму розробника необізнаним людям.

Знайдіть в розділі "Система" підрозділ "Для розробників" і увімкніть тумблер навпроти "Налагодження USB".

Підключіть смартфон до комп'ютера кабелем і почекайте, поки EaseUS MobiSaver визначить пристрій. Можливо, Windows встановить додаткові драйвери, і це займе всього кілька хвилин.

Коли пристрій визначиться, буде проаналізовано файлова система і ви побачите, які дані можна відновити.

Виділіть галочкою потрібні файли і виберіть на комп'ютері папку, в яку вони будуть скопійовані. Через кілька хвилин дані будуть відновлені. Після цього їх можна повернути на смартфон або планшет.

Майте на увазі, що чим менше ви користувалися пристроєм до спроби відновлення, тим більше у вас шансів повернути вилучені файли, оскільки система, створюючи нові дані, видаляє старі.

Така особливість роботи накопичувачів - вони стирають не самі файли, а лише інформацію про їх розміщенні і замінюють новою інформацією невживані сектора пам'яті.

Нагадаємо, що компанії Sony вдалося представити дійсно унікальний смартфон для 2018 року. На сьогоднішній день, новинка є самим великим і важким смартфоном серед флагманів цього року.

Як повідомляв раніше Знай.uа, Google закрив обхідний шлях в Android Pie, який розробники використовували протягом багатьох років, щоб використовувати сторонні програми для запису дзвінків. Офіційний API для запису дзвінків був включений у більш ранні версії Android.

Також Знай.uа писав про те, що Google оголосила про нову ініціативу, спрямовану на поліпшення якості додатків для OS Wear для розумних годин, шляхом створення процесу перевірки Play Маркету. Процес перегляду додатків Wear був представлений з Android Wear 2.0, але залишався необов'язковим.