Компанія Apple представила нову версію операційної системи iOS 11 для iPhone, iPad або iPod. Її реліз відбудеться восени 2017 року. Але багатьом користувачам iOS 11 так сподобалася, що вони готові встановити її прямо зараз, нехай навіть і першу бета-версію з можливими багами і нестабільною роботою.

Дивись Топ-5 фішок нової iOS 11, заради яких її варто встановити:

Встановити iOS 11 прямо зараз можна завдяки програмі бета-тестування. Доступна вона буде для наступних пристроїв:

Варто враховувати, що перша бета-версія призначена для розробників і може працювати нестабільно і мати чимало багів.

Тому ДУЖЕ ВАЖЛИВО ЗРОБИТИ БЕКАП вашого пристрою за допомогою iTunes або iCloud. Простіше і зручніше зробити бекап за допомогою iCloud. Для цього зайдіть в налаштування вашого пристрою, натисніть на своєму імені і зайдіть в пункт iCloud. У меню iCloud зайдіть в "Резервна копія iCloud", натисніть "Зробити резервну копію" і дочекайтеся завершення створення резервної копії вашого пристрою.

Тепер необхідно встановити на ваш пристрій профіль конфігурації розробника. Для цього необхідно відкрити з вашого пристрою посилання: https://beta.applebetas.co/profiles/iOS_11_beta_Profile.mobileconfig, прийняти умови ліцензійної угоди і встановити його. Якщо ваш iPhone, на який ви встановлюєте iOS 11 спарений з Apple Watch, то вам потрібно буде вибрати пункт "iPhone". Після установки профілю розробника перезавантажте ваш пристрій.

Після перезавантаження зайдіть в Налаштування - Основні - Оновлення ПЗ та завантажте і встановіть iOS 11.

Бувають ситуації, коли в меню оновлення з'явиться повідомлення, що у вас встановлена остання версія iOS 10. Іноді можливість установки нової iOS 11 з'являється не відразу і потрібно просто почекати. Також можете перевірити чи все правильно ви зробили в попередніх пунктах.

Якщо нова iOS 11 не сподобалась або ви не готові миритися з багами, можна легко повернутися на попередню версію: