"Єдинорогами" називаються стартапи, оцінені понад $1 млрд. Ще 7 років тому всі такі стартапи були локалізовані в США або Європі. Вже до 2015 року Китаю вдалося потіснити позиції Європи і наблизитися до показників США. Як повідомляє Scenic Advisement, вже в найближчі роки Піднебесна може стати лідером на цих теренах.

У поточному році 12 з 33 єдинорогів, створених у всьому світі, знаходяться в Китаї. Це остання віха в довгостроковій тенденції. З 2010 року в Китаї було створено понад чверті нових успішних стартапів всього світу. Підйом пояснюється припливом приватного капіталу в стартапи по всьому світу, який поєднується з перетворенням китайської економіки в більш розвинену економіку послуг.

Ця тенденція свідчить про наближення нового біполярного світу. На сьогоднішній день Китай не тільки проводить активну зовнішньоекономічну експансію, але і успішно справляється з політикою внутрішнього заміщення імпорту. Для багатьох закордонних цифрових продуктів китайці створили, нічим не гірші, місцеві аналоги. Крім того, темпи економічного зростання Китаю сьогодні в 3-4 рази випереджають американські, а внутрішній ринок Піднебесної дає небачені можливості для розвитку бізнесу. Так, наприклад, міст з населенням понад мільйон людей в Китаї більше ста, у той час як у США їх всього 11.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про новий канал зв'язку впроваджений в Китаї

Популярні новини зараз

Погода на 13 грудня: стихія змусить українців ходити з парасольками

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Погода на п'ятницю 13 грудня для всієї України: стихія змусить повірити в містику, невтішний прогноз

Вітання на День Андрія у віршах, прозі та СМС

Показати ще