Передові армії тестують дрони в якості військових машин, рятувальні служби застосовують їх для пошукових операцій. Американські поліцейські тепер також отримають літаючих помічників. Як передає видання ARS Technica, департамент поліції Лос-Анджелеса отримав дозвіл на використання дронів в надзвичайних ситуаціях.

Влада обмежила використання дронів випадками, коли необхідно прийняти термінові заходи тактичного характеру, розшуку злочинців і під час природних катаклізмів". Дозвіл на кожен виліт безпілотника має видаватися безпосередньо від вищого керівництва, а кожен випадок розглядатися індивідуально. Крім того, дрони не будуть озброєні. Такі технології вже використовують у своїй роботі поліцейські в декількох містах Каліфорнії, і вони запевняють, що це допомогло врятувати десятки життів.

Місцеві жителі розгнівані подібним рішенням влади. У місті пройшла хвиля протестів. Правозахисні організації стверджують, що така міра є не виправданою і веде американське суспільство до утвердження поліцейської держави. Щоправда, поки що йдеться лише про тестовий проект, термін дії якого розрахований на рік. За цей час поліцейські боси зможуть розібратися наскільки використання дронів реально допомагає правоохоронцям і в яких випадках це може порушувати права пересічних громадян.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про дронів-заправників

Популярні новини зараз

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Показати ще