Сьогодні YouTube використовує нову функцію для боротьби з людьми, які користуються платформою для пропаганди екстремістських поглядів.

У минулому YouTube застосовував інший підхід до контенту, який порушує умови його використання: після того, як відео користувача порушують правила, YouTube видалив відео і блокував відповідальні акаунти.

Тепер, замість того щоб просто видаляти контент і блокувати їх власників, YouTube буде приймати більш ефективні заходи. При пошуку екстремістського контенту на YouTube, сайт відобразить плейлист з відеороликами, в яких люди наводять свої аргументи проти екстремізму. НУО, що спеціалізуються на створенні антиекстремістського контенту, стежать за списком відтворення відео.

Ця технологія, що отримала назву "метод переадресації", використовує кураторський відеоконтент, щоб перенаправити людей від насильницької екстремістської пропаганди і направляти їх на відеоконтент, який протистоїть екстремістським повідомленнями.

Популярні новини зараз

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

На даний момент ця функція фокусується на англомовних відеороликах про ісламський екстремізм, зокрема на відео, яке ISIS використовує для залучення нових членів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google забезпечить захист всім смарфонам Android.