Сервіс YouTube продовжує випускати більше інструментів, які дають користувачам більш чіткий огляд їх звичок та повсякденних справ. Коли користувачі відкривають своє меню облікового запису, вони тепер будуть бачити оновлений профіль, який показує кількість часу, який вони витратили на перегляд відео за день, і навіть тиждень.

"Наша мета - краще усвідомити час, витрачений на YouTube, щоб ви могли приймати обгрунтовані рішення про те, як ви хочете, щоб YouTube найкраще вписувався у ваше життя", - пише компанія в своєму блозі. Однак компанія дозволить відключити цю функцію, якщо ви не хочете турбуватися з-за витраченого часу даремно.

Новий, більш детальний профіль користувача входить у додаток до інших останніми функцій, які YouTube створює, щоб допомогти своїм користувачам "краще зрозуміти їх технологічне використання, зосередитися на тому, що саме головне, і відключити деякі речі, коли це необхідно".

YouTube приєднується до іншій технологічних гігантів, включаючи материнську компанію Google, Apple, Facebook і Instagram, додаючи більш детальну інформацію та прозорість щодо часу, який користувачі витрачають на певні програми та сервіси. Як завжди, робота з інформацією залежить від вас, але принаймні тепер вона легко доступна.

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Популярні новини зараз

Осадча і Горбунов показали справжнж кохання на "Танці з зірками": ідеальні стосунки навіть в прямому ефірі

Дорогоцінний скарб під ногами у корів: англійцям трапилася незвичайна знахідка на фермі

Пугачова гучно зганьбилася на очах у мільйонів: "Народ за дурнів тримає...", відео

Відмінила все та полетіла з України: у знаменитої Тіни Кароль народився син

Показати ще

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.