YouTube виключила популярного американського видеоблогера Логана Підлоги з заохочувальної програми Google Preferred і відклала заплановані з них оригінальні проекти для YouTube Red, повідомили The Hollywood Reporterи Polygon.

Видеоблогер всупереч планам не візьме участь у четвертому сезоні комедійного шоу Foursome. Сіквел фільму "Відсів" (The Thinning), де Логан Підлогу грає головну роль, може бути відкладений або перероблений так, щоб прибрати актора. Доля його інших майбутніх проектів також залишається під питанням.

Незважаючи на обмеження, Підлога повністю не відключений від сервісів YouTube для співпраці. У нього залишився доступ до партнерської програми відеохостингу, яка дозволяє монетизувати відео.

Після скандалу з публікацією відео від 1 січня під назвою "Ми знайшли мертве тіло в японському лісі самогубців" Логан Підлогу вибачився на своєму каналі і оголосив про тимчасове перерві в роботі. За словами видеоблогера, йому потрібен час. Досі Підлога не опублікував жодного нового ролика.

10 січня YouTube вперше офіційно відреагував на скандал з Підлогою. Сервіс вибачився за "брак комунікації останнім часом" і зізнався, що був засмучений роликом видеоблогера. В YouTube підкреслили, що суїцид не можна вважати жартом і не слід використовувати для набору переглядів". Сервіс також визнав, що канал Підлоги порушив правила, і пообіцяв вжити заходів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple двічі прогоріла на акумуляторах.