YouTube неправомірно збирав інформацію і показувала рекламу маленьким користувачам.

Повідомляється, що 20 груп юристів звернулися з вимогою розслідувати діяльність відеохостингу YouTube в Федеральну торговельну комісію США. Вони стверджують, що компанія Google неправомірно збирала інформацію про маленьких дітей.

Про це повідомляє CNN.

Автори ініціативи запевняють, що компанія протягом кількох років порушувала Закон про конфіденційність дітей в інтернеті (COPPA). Цей документ обмежує збір даних про дітей молодше 13 років. Повідомляється, що в цей період могли бути порушені права більше 23 мільйонів маленьких користувачів.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Показати ще

Проте є і друга сторона медалі. Теоретично, для реєстрації свого аккаунта, користувач повинен підтвердити, що він досяг тринадцятирічного віку, відео на хостингу доступні для перегляду без входу в особистий профіль. Крім цього, діти можуть використовувати акаунти своїх батьків.

Соціологічні опитування показали, що в 2017 році у більш ніж 50% громадян США у віці до 12 років був свій аккаунт на YouTube. Це означає, що при реєстрації вони ввели фальшивий рік народження.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що інженери компанії Apple натхненні попереднім успіхом по створенню універсальної віртуальної клавіатури iOS.

Вони не збираються зупинятися на досягнутому. Тепер У планах розробників Apple інтегрувати одну з опцій цієї клавіатури на Mac.

У Відомстві по патентах і товарних знаків США є інформація про те, що в Купертіно приступили до створення Magic Keyboard нової генерації, в яку буде інтегрований трекпад.

Відомо, що на відміну від усіх попередніх патентів, в даному мова йде про механічну клавіатуру, а не сенсорну. Кожна кнопка на ній має вільний шифр і навіть реагує на дотики по всій площі. Це дає можливість знехтувати зовнішнім трекпадом без супутніх незручностей.