Розумний годинник Apple Watch Series 3 зараз можна придбати з істотною знижкою. У багатьох магазинах гаджет можна придбати зі знижкою в 50 доларів.

Таким чином ціна на Apple Watch 3 GPS впала до рекордного мінімуму – його можна придбати за 279 доларів (7300 гривень). При цьому знижка діє на обидва варіанти 38 мм і 42 мм.

Втратили в ціні і моделі Nike + з smartwatch – ціна теж знизилася на 50 доларів.

Apple Watch Series 3 має барометричний висотомір, датчик серцевої активності, акселерометр, гіроскоп і підтримує технологію бездротової зарядки. В арсеналі годинника знаходиться OLED-дисплей Retina іншого покоління з технологією Force Touch (1000 кд/м2). Смарт-годинники захищені від води і пилу і має водонепроникність на глибині до 50 м.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що представлений нещодавно трейлер Cyberpunk 2077 від творців ігрового "Відьмака" не справив належного враження на письменника Вільяма Гібсона — основоположника жанру кіберпанк. Автор культового науково-фантастичного роману "Нейромант" упевнений, що творці гри нічого нового в жанр не принесли.

"По трейлеру Cyberpunk 2077 справляє враження стандартної Grand Theft Auto, на яку "наклали" типові декорації ретрофутуризма 80-х. Але це тільки моя думка", - заявив Гібсон.

На його думку, в с свіжому ролику Cyberpunk 2077 не відповідає стандартам жанру, відходячи від звичних елементів кіберпанку, начебто похмурого міста, в якому вічно йде дощ. Майже весь трейлер гри CD Projekt RED показує світ в яскравих кольорах і навіть не соромиться цього.

При цьому дебютний трейлер, показаний п'ять років тому, виконаний в більш традиційному вигляді.

Вислів фантаста не залишив без уваги творець оригінальної настільної гри Cyberpunk 2020 Майк Пондсмит.

Він вирішив не ходити навколо і підтвердив, що в Cyberpunk 2077 день буде змінюватися вночі, а для погоди написаний спеціальний алгоритм, тому прогулятися по світу гри можна і в дощову ніч під неоновими вогнями.

Хто завгодно може зробити кіберпанк темним, дощовим і неоновим. Ми знали, що можемо так зробити. Але також ми хотіли довести, що темне майбутнє може бути у будь-який момент дня або ночі.