Японський дизайнер Sin Sun Ho придумав пристрій, який може врятувати від пожежі! Рятувальний канат фіксує будь-яку руку, сжавшую його.

Під час пожежі ви можете прив'язати мотузку до батареї, вставити в нього руку, в іншу руку взяти дитину і вистрибнути з вікна. Канат плавно опустить вас на землю.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що новий гаджет китайської компанії стане конкурентом розумних колонок від іменитих виробників.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Разом зі смартфоном Mi Mix 2S і ігровим ноутбуком Mi Gaming Laptop компанія Xiaomi представила мініатюрну колонку з штучним інтелектом, яка при ціні всього в 27 доларів здатна конкурувати з аналогічними рішеннями від Google, Amazon і Apple.

Як можна здогадатися з назви, Mi AI Mini Speaker є зменшеною версією минулорічної колонки Xiaomi Mi AI Speaker.

Для повноцінної роботи Mi AI Mini Speaker знадобиться смартфон на iOS або Android. Управляється колонка з допомогою голосових команд (поки тільки на китайському) і чотирьох кнопок в центрі верхньої панелі. Там же розташований світлодіодний індикатор, що показує статус роботи пристрою. А ось живиться гаджет від мережі: вбудованого акумулятора, незважаючи на мініатюрний розмір і портативний формфактор, виробник не передбачив.