Поліцейське управління по місту Ролі, Північна Кароліна, за участю Google приступила до випробувань інноваційної техніки пошуку підозрюваних у скоєнні злочинів. В рамках нової ініціативи тестується можливість використання облікових записів Google для виявлення всіх людей, що знаходилися поблизу місця злочину до, і після моменту його вчинення.

Нова техніка виявлення підозрюваних використовувалася поліцією Північної Кароліни при розслідуванні як мінімум чотирьох злочинів, скоєних за останній рік. Одне з них було розкрито саме завдяки сприянню Google. Єдина причина, чому правоохоронці не застосовують систему частіше, є необхідність одержання санкції, яку має право видати тільки суд.

За своєю суттю система пошуку підозрюваних, яку в англомовних ЗМІ чомусь називають інноваційної, існує досить давно. Щоб переконатися в цьому, запустіть додаток "Карти Google", відкрийте контекстне меню і виберіть вкладку "Хронологія". Там ви зможете побачити дані про всіх своїх переміщеннях по світу за будь-яку дату з моменту реєстрації облікового запису.

Популярні новини зараз

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що буквально днями, на березі острова Сент-Симон, штат Джорджія, виявили дивне мертве морська істота. Відзначається, що користувачі мережі вже встигли порівняти загадкову знахідку з Лохнеське чудовисько.

Так, на мертву істоту натрапив американець Джефф Уоррен під час відпочинку з сином в Уольф-айлендском заповіднику. Про це передає The Daily Mail.