Поверхню планети Земля вперше вдалося зафіксувати в об'єктиві звичайної любительської камери, яка зовсім не підготовлена ​​до зйомки в космічному просторі.

Японське агентство аерокосмічних досліджень опублікувало перші відеоролики в Youtube. Зйомку Землі вели з борту Міжнародної космічної станції. Камеру для цього придбали в звичайному магазині електроніки.

Перед польотом вона пройшла інтенсивну підготовку. Це дозволило їй працювати в умовах підвищеної радіації, низьких температур і вакууму. Після успішного тестування камеру прикріпили зовні дослідницької платформи МКС. Вона є частиною японського експериментального модуля KIBO.

Зйомка відео та фотографій велася з висоти 400 кілометрів. В результаті вдалося отримати ролики в якості 4K.

У першому відеоролику зафільмована Японія:

Популярні новини зараз
Гороскоп на 13 березня: для кого четвер може стати справжнім викликом Готуйтеся бігти в магазини: які 3 категорії продуктів скоро різко здешевшають, але ненадовго Тисячі українців під загрозою мобілізації: строк відстрочки несподівано скоротили Українцям нарахують доплати до пенсії: список отримувачів великий
Показати ще

Друге відео демонструє східне узбережжя Сполучених Штатів:

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, китайським вченим вдалося відтворити простори Всесвіту на нашій планеті.