Дослідницький центр телемедицини та передових технологій Армії США в Меріленді найближчим часом приступить до тестування евакуації поранених бійців з допомогою безпілотного літального пристрою. Для цього буде використаний безпілотник вертолітного типу Dragonfly Pictures DP-14 Hawk. Новинка буде використовуватися в якості постачальник боєприпасів і евакуації поранених.

І хоча в США такі випробування заборонені, американським військовим необхідно дізнатися, чи не заподіє ще більшої шкоди такий спосіб перевезення поранених бійців.

У безпілотник DP-14 встановлять кілька типів датчиків, які будуть вимірювати інтенсивність і частоту вібрації, рівень шуму, температуру, атмосферний тиск, прискорення і параметри маневрування літального апарату. Варто відзначити, що подібні технології використовуються в медичному багатоцільовому вертольоті, який в основному призначений для евакуації постраждалих.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

Завдяки цим датчикам дослідники визначають, чи придатна новинка для подібних дій. У разі невідповідності зі стандартами, безпілотник відправлять на доопрацювання.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що була створена вертикальна ігрова миша.