Один додаток в Google Play виявилася небезпечним для смартфонів. Йдеться про простеньку гру Bug Smasher, яка при запуску підключає смартфон до глобальної бот-мережі, що здійснює майнінг (видобуток) криптовалют непомітно для власника.

На дивну поведінку гри звернули увагу експерти з комп'ютерної безпеки, які опублікували результати своїх досліджень в phys.org.

Останні роки майнінг став справжнім трендом в усьому світі. На тлі ажіотажного попиту з боку простих гравців, курс біткойнів виріс до астрономічних висот, а число доступних криптовалют, творці яких намагаються повторити чужий успіх, рік тому перетнуло за 1000.

Тому уми по всьому світу шукають способи, як добути якомога більше криптовалюти. Часом використовуються нечесні і незаконні методи видобутку з використанням чужих комп'ютерів, об'єднаних в одну мережу. Тепер справа дійшла до смартфонів.

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

Смартфон відносно слабкий пристрій для майнінг, в сотні разів поступається настільним комп'ютерам по потужності. Однак при об'єднанні безлічі смартфонів, можна домогтися бажаного результату. Розробники Bug Smasher використовують потужності смартфонів власників для майнінг, через що пристрої сильно нагріваються і швидко розряджаються.

За думку експертів, виявлена гра лише крапля в морі серед мільйонів додатків в Google Play, і відстежити їх все неможливо. Тому вони рекомендують звернути увагу на розряд батареї, і якщо гаджет почав сильно грітися, а акумулятор швидко "танути" - це перша ознака того, що таємно від вас працює додаток, що використовує ресурси смартфона в спекулятивних цілях.

Дивіться: Як подовжити життя акумулятора смартфона

Нагадаємо, нещодавно компанія Google запустила сервіс, який дозволяє визначити кращі смартфони для взаємодії з сервісом YouTube. Як це не дивно звучить, але до списку не потрапила жодна модель iPhone.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", шанувальникам південнокорейської компанії LG представили новий смартфон, який оснащений п’ятьма камерами.

Також "Знай.ua" писав, що компанія Samsung разом з Galaxy Note 9 представила новий розумний годинник Galaxy Watch. Буде 2 моделі одна на 42мм інша на 46 мм. Виконані вони у класичному дизайні.