За останній рік дрони були використані для виконання найрізноманітніших функцій. Найбільш популярним застосуванням БПЛА все ж виявилося транспортування товарів, медикаментів і продуктів. Однак британський інженер Найджел Гіффорд зміг створити дрон, який сам повністю складається з продуктів. Пристрій вже було протестовано в Сирії. З його допомогою гуманітарні організації доставляли допомогу мирним жителям. За версією деяких оглядачів винахід назвали одним з головних проривів року, повідомляє agroday.com.ua.

Винахід являє собою планер з 3-метровим розмахом крил. Вага пристрою — 67 кг. У дрона немає двигуна, а положення крил регулюється навігаційною системою. Гіффорд назвав свою розробку Pouncer. Основний свій шлях Pouncer долає на вантажному літаку, далі 100 км пролітає самостійно, точність доставки — до 7 км. Фюзеляж планера зазвичай заповнений зерном.

Каркас Pouncer складається з медових сот і пресованих овочів. У конструкції зберігаються дерев'яні елементи, але в подальшому їх теж планують замінити їстівними — вакуумованим сушеним м'ясом або твердим продуктом з борошна. Замість шасі у дрона — салямі. "Моїй дружині це не подобатися, але я блукаю по супермаркетам, граюсь з їжею, перевіряючи її на міцність", — жартує Гіффорд. Головна перевага Pouncer — його можна запускати з безпечних територій, навіть із сусідньої країни. Звичайними літаками доставляти їжу в зоні військових дій небезпечно, до того ж в процесі розвантаження півтонни їжі люди можуть стати легкою мішенню для снайперів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про турботливого дрона, який заважає працювати понаднормово

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще