В Україні з'явився незвичайний автомобіль, який умільці зібрали власними. Їм вдалося з'єднати разом німецький Mercedes і легендарну радянську "Победу".

Про це повідомляє "ТопЖыр". Невідомо в якому місті помітили унікальне купе, але номер каже про реєстрацію в Донецькій області.

Якщо дивитися на авто спереду, то він нічим не відрізняється від ГАЗ М20 "Победа". Це видно по характерним круглим фарам, великій хромованій решітці та опуклому капоту. Але варто пригледітись і стає зрозуміло - це не радянський автомобіль.

Основа для нової машини стало купе Mercedes-Benz CLK. Від нього перекочувала також велика частина деталей і сучасних систем: клімат-контроль, електроприводи, приладова панель, кермо і крісла. Двигун також встановили з німецького купе. Фактично, від "Перемоги" запозичили лише частини кузова і фари з решіткою радіатора.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі поділилися фотографіями абсолютно божевільного тюнінгу усіма знайомого автомобіля. Умільці показали всю свою майстерність на легендарному "Запорожці".