Компанія Zunum створить гібридний пасажирський літак, який допоможе заощадити пасажирам. До 2022 році компанія планує створити 12-місцевий гібридний літак. З допомогою електромоторів компанія істотно знизить ціну за переліт.

Компанія Boeing інвестувала в цей стартап. Zunum в свою чергу пообіцяли знизити вартість авіаперельотів на 80%, коли виробництво вийде на повну потужність.

Раніше повідомлялося, що компанія планує поєднати реактивні і електричні двигуни, які забезпечать не тільки економію на паливі, але і більш швидкі перельоти. Однак такі перельоти будуть регіональними, з-за малої кількості електроенергії в акумуляторах двигунів.

Популярні новини зараз
Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14% Пенсійні зміни з 1 лютого: хто може сподіватись на підвищення виплат Пенсії "підняли", але не всім: хто отримав копійки, а кому додали по-справжньому Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще

Крім інноваційних двигунів для літаків, компанія спробує зробити літак практично автономним, відмовляючись від пілотів на борту, а управління буде здійснюватися віддалено.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що незручності покупок звели до нуля.