Дизайнер Метт Бичлер показав, як може виглядати watchOS 5 і які нові функції отримають смарт-Apple Watch після оновлення.

Звичайно, до презентації WWDC, на якій Apple показує нові операційні системи, ще цілих півроку. За цей час розробники корпорації придумають цікавий дизайн і нові прошивки для розумних годин. Проте ентузіасти вже зараз уявляють, що нового може з'явитися в інтерфейсі Apple Watch.

На думку автора концепту, після оновлення Apple Watch зможуть підтримувати більше сторонніх додатків в якості джерел даних для Siri, отримають кілька нових циферблатів, а також відтворення подкастів.

Бирчел вважає, що Apple оптимізує витрату акумулятора годин на виконання основних функцій. Приміром, циферблат буде підсвічуватися постійно. Однак горіти стануть тільки пікселі, що відображають поточний час. Щоб повністю активувати екран, користувачеві потрібно підняти руку з годинником. Функція буде працювати аналогічно механізму "Raise to Wake" на iPhone.

На думку розробника, в таких годинах Apple буде збільшений об'єм акумулятора, тому постійно підсвічений циферблат не позначиться не тривалості автономної роботи.

watchOS 5, представлена Бирчелом, містить кілька нових фонових малюнків. Крім цього, автор концепту вважає, що Apple повинна дозволити розробникам створювати власні циферблати.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Facebook оплатить вашу комуналку.