На Тернопільщині поки не будуть працювати літні оздоровчі табори для дітей і підлітків. Це питання піднімалося на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Позачергове засідання відбулося під час відвідин Тернопільської області прем'єр-міністром Денисом Шмыгалем. Про це пише Тернопіль наживо.

Під час засідання було прийнято рішення не відкривати дитячі оздоровчі табори. Можливо, вони відкриються з 1 липня. Денис Шмигаль зазначив, що маленькі українці потребують літньому оздоровчому відпочинку, але у зв'язку з поширенням коронавіруса цей відпочинок довелося відкласти.

Варто відзначити, що в Україні за останню добу знову зафіксували рекордно велика кількість заражених – 833 людини. У загальному числі в Україні з березня місяця зафіксовано 38 тисяч випадків. Також за останню добу 314 пацієнтів змогли одужати. У трьох областях зафіксовано максимальну кількість хворих – у київській, Чернівецькій і Львівській. Крім того, за добу надійшло понад 1000 підозри на зараження вірусом. З початку карантину було зафіксовано 81 тисяча підозр.

Також стало відомо, що Міністерство освіти та Міністерство охорони здоров'я виробили певні правила проведення тестування для випускників шкіл. В обов'язковому порядку у кожного повинні бути маски, а організатори тестування повинні розсадити школярів так, щоб між ними була відстань не менше 1,5 метрів.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що в Україні за добу зафіксували 833 випадку зараження коронавірусом.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Знай писав, що влада дала добро на проведення тестування для випускників шкіл.

Нещодавно Знай передавав, що міністр охорони здоров'я приїхав у Львів.