Як відомо, тварини дуже люблять ласувати фруктами. Їх не лякають зіпсовані плоди. Після таких ласощів настає веселощі. Тварини, як і люди п'яніють. В черговий раз в мережі з'явилося відео про п'яну білку.

Гризун об'ївся до стану не стояння на лапах заграв груш. У такому стані білка потрапила в об'єктив камери, а мережа отримала смішне відео. На ньому видно, як гризун застигає в одній позі і його качає з боку в бік. Білка явно втратила орієнтацію і погано тримається на лапах.

Автором відео стала мешканка штату Міннесота Кетлін Морлок. Жінка віддала тваринам груші, які зберігалися довгий час в її холодильнику. Білка об'їлася солодких і заграв груш і сп'яніла. Гризун загубився в просторі і мало не звалився з годівниці.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Катерина Репяхова публічно поскандалила з колишньою Віктора Павлiка: "Звели сина в могилу"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

На наступний ранок ця ж білка прискакала на сніданок, але вже отримала насіння і кукурудзу замість п'яних груш.

Нагадавши, Знай повідомляв, що при перевезенні різдвяної ялини для Рокфеллерівського центру в Нью-Йорку робітники виявили крихітну сову. птах міцно вчепилася в гілку дерева і подолала великий шлях. Волонтери та ветеринари взялися допомогти сові. Північноамериканський мохноногий Сич був названий Рокфеллером і відгодовується перед випуском назад в дику природу. Його відвезли практично на 300 кілометрів від будинку.

Також Знай писав, що житель Канади протягом 25 років годує єнотів. Пухнасті товстуни приходять до нього, щоб отримати чергову порцію ласощів і порадувати чоловіка.

Нещодавно Знай передавав, що в Дніпрі рятують старого верблюда з приватного зоопарку.