Політик, громадський діяч Геннадій Балашов у програмі Дмитра Снєгирьова «Политика наизнанку» розповів, чи зважиться Рада національної безпеки і оборони України на націоналізацію облгазів.

«Ми з вами повинні подивитися, який інтерес у західних корпорацій. Тому що якщо порівнювати нашого олігарха як корпорацію – а це корпорація насправді, тільки збочена, потворна – грошей у них настільки менше і впливу зараз в порівнянні із західними корпораціями... Тоді ми повинні сказати: так як західні корпорації потужні енергетичні контролюють уряд... контролюють РНБО в тому числі – який у них інтерес? У них немає інтересу націоналізації, це їм не треба!», - заявив експерт.

За його словами, головна мета західних корпорацій – дешево купити.

«Тому що коли корпорація заходить на наш ринок і щось продається в країні – вони завжди хочуть купити дешево. Вони навіть, я знаю, що ставили завдання ще при Януковичу, коли він хотів їм продавати... Казав: «Нехай з аукціону купують. Якщо у них грошей більше, нехай більше платять, ніж олігархи». А вони ні, вони говорили: «Ми не будемо. Ми будемо вполовину купувати. Ви приберіть олігархів з покупок». Тому зараз ще одна мета – усунення олігархів – це прибрати їх з майбутніх аукціонів. Тому що державні підприємства все одно підуть на аукціон всі, і їх треба купити дешево. Ось вам і інтерес західної компанії», - сказав Балашов.

Популярні новини зараз

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Українці привезли малюка в напівнепритомному стані в лікарню і потрапили в пекло: води немає, санітарки кричать

Олександр Усик на очах у Ломаченка розправився з Ентоні Джошуа: британець був у шоці весь поєдинок

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Єрмолаєв розповів, що буде, якщо Україна провалить політику примирення.

Також Знай.uа повідомляв, що Бортник розповів про значення візиту Блінкена і Нуланд для України.